בעיות במערכת היחסים

בעיות במערכת היחסים

אנשים אף פעם לא יודעים מה קורה מאחורי הדלתות הסגורות. בזכות המחקר של ד"ר פפר שוורץ (פרופסור לסוציולוגיה באוניברסיטת וושינגטון בסיאטל) אנו יכולים לדעת על מה אנשים חושבים, מה הם מרגישים ואיך הם מתנהגים במיטה. היא סקרה יותר מ- 70,000 קבוצות ברחבי העולם (זה הופך את המחקר שלה למחקר קשרי האהבה הגדול ביותר) ושאל אותם באיזו תדירות הם מנשקים את בני זוגם, אם הם שומרים על סודות זה מזה וכן הלאה. התשובות לשאלות אלו סיפקו לה את התשובות המתארות זוג ממוצע. להלן כמה מהתשובות לשאלות שמעונות זוגות רבים.

 

  1. הלוואי שהחבר שלי היה חתיך יותר.

 

יותר משליש מהגברים והנשים היו רוצים שהבן זוג שלהם דואג למראה שלהם יותר. כדי להפוך את זה לאמיתי עליכם להוות דוגמא למחצית הטובה ביותר שלכם. כדאי להרשים אותו בפרטים כמו לבישת שמלות יפות בערב או לבחור שמלת חלוק יפה, לקוות שיעשה אותו דבר.

 

זוגות שגרים יחד מבלים זמן רב בבית מקיימים יחסי אהבה לאורך זמן הרבה יותר, מכיוון שזה גורם להם להרגיש טוב יותר. אם בן הזוג לא מבין את הרמז, עליך לומר לו כמה הוא חתיך בחולצה החדשה שהצגת לו. "גברים אוהבים לקבל מחמאות", – אומר פפר. והם רוצים להיות מושכים לחברות שלהם.

 

  1. "אני חושש שהוא יעזוב אותי זמן מה"

 

רק 39% מהנשים סומכות לחלוטין על בנות זוגן. יש סיבה לכך: 60% מהגברים אומרים שלא היה אכפת להם לבצע ניאוף אם היה להם סיכוי.

 

  1. "אנחנו אף פעם לא מתנשקים"

 

70% מהזוגות מתנשקים מדי פעם ויותר מ- 50% מהזוגות אומרים שהם מתנשקים בלהט כמה פעמים בשבוע.

 

אם בני זוג נוטים להתנשק באופן שטחי, היא יכולה להיות הראשונה לחבק אותו במשך 20 שניות, אומרת מרשה לוקאס, פסיכולוגית בוושינגטון הבירה. זה מגרה את הורמון האוקסיטוצין שמפגיש אנשים. לכן נשיקות עמוקות זה מה שאנשים עושים לאחר מכן.

 

  1. "אין לי מושג כמה כסף הוא מרוויח"

 

80% מהזוגות המאושרים יודעים כמה כסף השותפים שלהם מרוויחים. אם אנשים מקיימים מערכות יחסים טובות ומבינים זה את זה ממבט ראשון, הם דנים בסוגיות הכספיות שלהם. כל מה שאדם מסתיר מהשותף יכול לגרום נזק ליחסים ביניהם, כולל הסודות לגבי מצבו הכלכלי.

 

תוכלו ללמוד עוד על מערכות יחסים וצעצועי מין כמו דילדו באתר.