האם זה פשוט להוסיף בקרות מרחוק לפתח השער האוטומטי שלך?

האם זה פשוט להוסיף בקרות מרחוק לפתח השער האוטומטי שלך?

מבחינת שאלות נפוצות בנושא פתיחת שערים אוטומטיים, זה מדורג די גבוה!

 

כל ערכות השער האוטומטיות שאנו מוכרים מגיעות עם שני שלט רחוק כסטנדרט וזה בדרך כלל מספיק לבית. אבל מה אם המשפחה שלך גדולה יותר, או שיש לך צוות קרקע או מבקרים קבועים שתרצה לקבל גישה פשוטה מבלי שתצטרך לצאת מהרכב שלהם? או …. מה אם אתה מאבד את אחד המרחוק שלך ?!

 

זאת לא בעיה! למרות התהליך השונה בין היצרנים, כולם יודעים לעשות זאת.

 

BFT בדרך כלל משתמשים במערכת שיבוט שבה השלטים מתוכנתים ישירות האחד מהשני ואילו Liftmaster משתמשים בפונקציה 'למידה' בלוח הבקרה כדי לסנכרן את אות השלט רחוק עם הפאנל.

 

רוב היצרנים שלנו יתמכו בעד 250 שלט רחוק המשויכים ללוח הבקרה של ערכות השער החשמלי כסטנדרט, ללא צורך במקלטים נוספים. לוחות הבקרה של Liftmaster יכולים לקבל עד 1000 מרחוק בתוספת מקלט 'Star 1000'!

 

כל הערכות כוללות הוראות כיצד לתכנת אותן באמצעות לוח הבקרה בפותחן השער האוטומטי שלך ואנו עומדים לרשות התמיכה הטלפונית שתעביר אותך צעד אחר צעד בתהליך.

 

מה אם ערכת השער האוטומטית שלך הותקנה לפני זמן רב?

 

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם הציוד המסופק על ידי היצרנים. מערכות שלט רחוק ישנות מוחלפות בתדרים חדשים ומאובטחים יותר ובסופו של דבר טכנולוגיות ישנות נשלחות לאורך תקופות זמן. במקרים מסוימים, יתכן שתמצא שהשלט רחוק שלך הופסק וכבר אינו זמין לרכישה ולכן יתכן שתצטרך לקנות מקלט נוסף ללוח הבקרה שלך כך שהוא יפעל עם מרחוק הגרסאות החדשות. יצרני ערכות שער אוטומטיות תמיד יבטיחו כי תהיה אפשרות תואמת וייצרו שלטים אוניברסליים לערכות שער אוטומטיות בכל הגילאים.

 

אם אינך מצליח למצוא את השלט רחוק עם ערכת השער האוטומטית שלך, אנא התקשר אלינו למספר ואנחנו יכולים לייעץ לך לגבי החלופות החלופיות וכל ציוד נוסף שתצטרך.

 

האם אתה צריך להחליף סוללות בשלט הרחוק שלך?

 

כן, מעת לעת, יהיה צורך להחליף את הסוללות. כל שעליך לעשות הוא להסיר את הגב מהמארז ובדוק איזה סוג סוללה נדרש – תמצא את המידע הזה חרוט על הסוללה עצמה.

למידע נוסף תוכלו להתייעץ עם חברת גוטליב המומחים בייצור שערים וגדרות.