You are currently viewing כיצד לחסוך כסף בקניות באמצעות קופונים?

כיצד לחסוך כסף בקניות באמצעות קופונים?

1. התחל לאט

כשאתה מתחיל להשתמש קופונים, זה מרגיש מפחיד אם אתה מממש עשרות קופונים ויש לך הרבה מספרים לחתוך.

 

בנסיעות הקניות הראשונות שלך, התמקד בקופונים בעלי הערך הגבוה ביותר, אלו שאתה יודע ששווה להשתמש בהם. זה עשוי להיראות כמו הבאת שלושה קופונים של 50% הנחה או קופונים בעלי הערך הגבוה ביותר שלך.

 

אתה יכול אפילו לנסות להשתמש בקופונים על מוצרי מבצע, אבל אל תהיה יצירתי מדי עד שתרגיש בנוח לחשב אם מדובר בעסקאות טובות ולמסור קופונים בפנקס.

טיפ: תוכלו למצוא קופונים לאתר קיי אס פי בלחיצה כאן.

2. נסה לערום קופונים

שילוב של קופון עם מכירה בחנות היא דרך פשוטה לערום חיסכון. אבל אתה לא צריך להגביל את עצמך רק לערום קופונים עם מחירי מבצע.

 

כדי להשלים את הכל, קנה עם כרטיס אשראי להחזר כספי כדי להרוויח אפילו יותר. המטרה של קופון היא למצוא עסקאות בכל פעם שאפשר ולהיות יצירתיים כדי למתוח את הערך של כל דולר שאתה מוציא.

3. השתמשו בעודף

כאשר הקופונים שלך עולים על מחיר המכירה של מוצר, זה מייצר עודף. למרות שזה לא מבטל את הקופונים, לרוב, זה אומר שאתה מקבל את המוצר ב-$0.

 

עם זאת, קמעונאים מסוימים מחילים חריגות על מוצרים אחרים בעגלת הקניות שלך. לדוגמה, נניח שאתה מקבל עודף של $0.50 על קופסת עוגת שוקולד באמצעות קופון יצרן ומחיר מבצע. קמעונאים המאפשרים תוספת יתר מיישמים את התוספת של $0.50 על מוצר אחר בעגלה שלך.

4. הציגו קופונים בסדר הנכון

אתה יכול למקסם את החיסכון שלך על ידי מסירת הקופונים שלך לקופה לפי סדר מסוים. לדוגמה, אם יש לך קופון בחנות של $5 הנחה ברכישה של $20, השתמש בקופון זה תחילה. אחרת, הקופונים האחרים שלך עלולים לשלול את הקופון של $5 על ידי הנחה של הסכום הכולל של המכירה לפחות מ-$20.

 

חלק מהחנויות מיישמות אוטומטית את הקופונים שלך בצורה נכונה, כך שההזמנה לא תמיד חשובה. אבל ליתר ביטחון, תן לקופון את קופון המחיר המינימלי לפני שאתה משתמש בקופונים אחרים.

5. דע מתי לצאת

דעו מה אתם מתכננים לקנות לפני שאתם הולכים לחנות, והקפידו על רשימת הקניות שלכם.

 

אם אתה נשאר בחנות יותר מדי זמן, אתה הופך להיות רגיש לתחבולות השיווק שלהם, ואתה עלול לבזבז יותר כסף. היכנס, קבל את העסקאות, ואז צא.

 

אם אתה קונה בשעות פחות עמוסות של קניות במכולת, כמו במהלך השבוע או בלילה, הנסיעות שלך יהיו גם מהירות יותר מאשר להיאבק בהמוני קניות בסוף השבוע.

6. תצבור מלאי

אם אתה מזהה הזדמנות יוצאת דופן לשוברים על מוצרים או מוצרים שאינם מתכלים שבהם אתה משתמש לעתים קרובות, זה בדרך כלל צעד חכם להצטייד במלאי. זה מבטיח לך ליהנות מהעסקה ככל האפשר ומאפשר לך להשתמש בעוד קופונים לפני שהם יפוג. זוהי דרך מצוינת להקים אחסון מזון ואספקה ​​חירום לטווח ארוך.

 

ערימת קופונים ומכירות בחנות מאפשרות לך לקבל את המחיר הנמוך ביותר האפשרי בעת הצטיידות. לדוגמה, אם תירס שימורים מוצע למכירה במחיר של 0.99$ לפחית ויש לכם מספר קופונים של BOGO או קופוני יצרן ב-0.50$ הנחה לפחית, תוכלו להצטייד בכמה שיותר קופסאות שימורים כדי לבנות את אחסון המזון שלכם בפחות ממחצית המחיר.

חנויות מסוימות מגבילות את מספר מוצרי המבצע שניתן לרכוש בבת אחת. אם חנות שמה מגבלה על משהו ואתה צריך יותר ממנו, בקר בחנויות אחרות כדי ליצור את המאגר שלך.

 

הצטיידות מאפשרת לך להיות בררן יותר כאשר אתה משתמש בקופונים לאלי אקספרס. לדוגמה, אם נגמר לך נייר הטואלט, קנה תחילה את מזווה החירום שלך.

 

זה חשוב במיוחד עבור מוצרי מזווה אכילים. מזון משומר ומיובש מחזיקים מעמד זמן רב, אבל אפילו הם מתקלקלים בסופו של דבר. שיטה זו מבטיחה שציוד החירום שלך תמיד בטוח לאכילה. אם תצטרך לזרוק אותם, לא תחסוך כסף (ואולי תהיה בצרות אם תזדקק להם בזמן חירום בתום לב).

 

אבל לפני שאתה חוזר הביתה עם 30 פחיות תירס מוקרם, וודא שיש לך מקום לאחסן אותו. אתה יכול להמיר אזור קטן בבית שלך, כמו ארון חדר אורחים או ארון מצעים שני, למזווה החירום שלך.