כיצד להשיג מנוי Apple Music בחינם לתמיד

כיצד להשיג מנוי Apple Music בחינם לתמיד

עם המנוי ב-Apple Music, אתם יכולים לנגן את השירים שאתם אוהבים במכשירים רבים כמו מכשירי iOS ואנדרואיד, רק שבהשוואה ל-iTunes, המנוי הזה מוגן על ידי DRM. פירוש הדבר שאין לכם בעלות על השירים ואינכם יכולים להעתיק ולהפיץ אותם במקום אחר. לאחר הפסקת הניסיון בחינם, כל השירים והפלייליסטים שהורדתם יאבדו תוך פחות מדקה. הדרך היחידה לשמור על הכל היא לשלם 9.99 דולר בחודש עבור מנוי.

 

מה שגרוע יותר הוא שלפעמים כשכבר שילמתם עבור המנוי, אתם עדיין תתקלו במגבלת גישה מסוימת. לדוגמה, כשאתם נוסעים למדינות מסוימות באסיה או באפריקה, השירות אולי לא זמין שם ואינכם יכולים להאזין ל-Apple Music באופן לא מקוון.

אז האם יש דרך אחרת להשיג מנוי של Apple Music בחינם לתמיד? התשובה היא כן. כשאנו אומרים "חינם", אנו מתכוונים לכך שהמנוי חינמי וחופשי מכל מגבלה. אז מדוע לא להשיג את DRmare Apple Music Converter עבור Windows / Mac שיעזור לכם?

זוהי תוכנה שיתופית. זה יעלה לכם כמה דולרים, אבל במקום זה היא תחסוך לכם הרבה זמן וכסף בטווח הרחוק שכן היא מבטיחה איכות ללא פשרות עם מהירות גבוהה יותר של 30X. אם לא אכפת לכם במיוחד מאיכות המוזיקה, תוכלו לנסות גם את חמשת מקליטי האודיו המובילים בחינם.

 

זה קל מאוד להפוך שיר של Apple Music לחינמי. אין צורך בפריצת Jail. רק כמה צעדים כדי להוריד את Apple Music למחשב האישי שלכם.

 

שלב 1 – יבוא רצועות M4P DRM

כדי להמיר את שירי ה-DRM, עליכם להוריד אותם למחשב קודם עם המנוי. אתם יכולים פשוט להירשם לתקופת ניסיון בחינם. ואז תוכלו לגרור ולשחרר את השירים למסך הראשי של תוכנת DRmare.

 

שלב 2 – בחירת פורמט חדש

קבצי M4P מוגנים באמצעות DRM. הם יאבדו ברגע שתבטלו את המנוי. אז בבקשה בחרו בפורמט אחד ללא הגנת DRM כמו MP3, M4A, M4B, AAC, WAV, FLAC.

 

שלב 3 – המירו את כל השירים

אין מגבלה על השירים שאתם יכולים להמיר בכל פעם. בתיאוריה, תוכלו לייבא אלפי שירים להמרה בכל פעם. פשוט תשאירו את המחשב דולק כדי שיעשה את העבודה בעצמו. בסיום, כל השירים יהפכו לקבצים נפוצים. אפילו אם אתם מבטלים את המנוי, הם לא ייעלמו יותר.